czwartek, 17 lipca 2014

Sajgon(ki)



Wietnam (także) od kuchni






To jest ten moment w ktorym nalezy przjsc przez jezadnie. Pozniej bedzie za duzy ruch.

Fakik I Grozny

Naprawde Pan mysli ze nie zrobie sobie tu zdjecia?



Ofiara chmielowa




Taka Plaza! W lipcu.


A swistak siedzi... i zawija krowki z mleka kokosowego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz