Wietnam (także) od kuchni
| To jest ten moment w ktorym nalezy przjsc przez jezadnie. Pozniej bedzie za duzy ruch. |
| Fakik I Grozny |
| Naprawde Pan mysli ze nie zrobie sobie tu zdjecia? |
| Ofiara chmielowa |
| Taka Plaza! W lipcu. |
| A swistak siedzi... i zawija krowki z mleka kokosowego. |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz