czwartek, 17 lipca 2014

Sajgon wizualnie

Przyszła pora na zdjecia z Sajgonu. Sajgonu - bo ta nazwa jest chetniej uzywana przez mieszkancow.



Jak w kazdym szanujacym sie miescie - gosc na koniu byc musi

Klasa biznes



Miasto kontrastow


Popoludnie chcac-niechcac spedzilysmy w Palacu Niepodleglosci, bo lalo...

 Nie mam pojecia dlaczego byla taka kolejka do zdjec przy zabytkowym Mercedesie. Przeciez w palacowej kuchni bylo tyle atrakcji!



Imax 5D w HD

Fafik

Scrabble po chinsku (?)


Jaki kraj, taki McDrive


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz