Absolutnie nie o Azji, za to patriotycznie: kilka zdjęć z długiego weekendu w Beskidach. Nawet częściowo zagranicznego :) Wniosek jak po większości krajowych wypadów: cudze chwalicie...
Jestę rakietowcę!
Długie zimowe wieczory w górach...
Kobieca bałwan z potomkiem
Przystanek Żywiec i od teraz moje ulubione Tesco w Polsce: