piątek, 11 lipca 2014

Sajgon!

Prawie siedmiomilionowe miasto zdobyte.
Pani z autobusu za mniej niz dolara kupila moja milosc do Wietnamu i Wietnamczykow. Bo oczywiscie wpakowalam sie na wycieczke z banknotami wylacznie 100.000, jak typowy bialas. Pani tylko utwierdzila mnie ze to wlasciwy autobus po czym kupila mnie i zielonemu bilet. 
A przejazdzka byla niczym najlepszym autobusem turystycznym.
Czteropietrowy McDonald - jest.
Obdarte ze skory zwloki kozy powieszone za pysk przed knajpa - sa.
Ludzie w maskach i stozkowych kapelutach - obecni.
Kierowca czesciej uzywajacy klaksonu niz nieuzywajacy- a jakze.
Asia indeed!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz