niedziela, 2 listopada 2014

Dziś pytanie, dziś odpowiedź

Dlaczego w Mulu (w dżungli tropikalnej!) nie ma komarów?

//Lub dlaczego prawie nie ma - na pewno jest minimum jeden dyżurny żeby w razie czego ugryźć Matkę//













Ponieważ w Mulu żyje ponad 3 mln nietoperzy, które co wieczór wszelkim latającym paskudztwem raczą się na kolację.Dlatego też alternatywnym tytułem wpisu powinno być: Marto, czemu Cię tu jeszcze nie ma?!




Serio, do oglądania wylotu nietoperzy zbudowano amfiteatr, zadaszoną poczekalnię, barek i toalety.


Tylko miejsca nienumerowane :/


"Sie kommen!" słyszę w końcu.

"Fantastich!"







A czemu w jaskiniach Mulu są największe hałdy nietoperzej kupy?




Patrz punkt wyżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz