//Lub dlaczego prawie nie ma - na pewno jest minimum jeden dyżurny żeby w razie czego ugryźć Matkę//
Ponieważ w Mulu żyje ponad 3 mln nietoperzy, które co wieczór wszelkim latającym paskudztwem raczą się na kolację.Dlatego też alternatywnym tytułem wpisu powinno być: Marto, czemu Cię tu jeszcze nie ma?!
![]() |
| Serio, do oglądania wylotu nietoperzy zbudowano amfiteatr, zadaszoną poczekalnię, barek i toalety. Tylko miejsca nienumerowane :/ |
![]() |
| "Sie kommen!" słyszę w końcu. |
![]() |
| "Fantastich!" |
A czemu w jaskiniach Mulu są największe hałdy nietoperzej kupy?
Patrz punkt wyżej.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz