Bandung - jedno z "najchłodniejszych" miast w Indonezji. Fakt, 30 stopni to już jest temperatura na dżinsy i skórzaną kurtkę. W końcu kto jak kto, ale miejscowi wiedzą jak się należycie ubrać.
Plus manufaktura ludowych instrumentów bambusowych oraz parking pod Uniwersytetem Technologicznym.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz