czwartek, 18 września 2014

Filipiny: pierwsze wrażenia












Takie oto były widoki.
I tyle mniej więcej mam do powiedzenia na temat Filipin, bo przez pierwsze trzy dni w tym zacnym kraju oglądałam głównie przejście tajfunu. Zza szyb centrum handlowego w Manili i autobusu jadącego na północ, ku Kordylierom.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz