czwartek, 18 września 2014

Kordyliery od świtu do zmierzchu



Wstajemy przed 2, żeby o 5.45 być (dosłownie) nad morzem: morzem chmur na trzecim najwyższym szczycie Filipin: Mt Pulag.








Na szczycie rosną karłowate bambusy - takie krzaczki jak sprzedają w IKEA.






Po zejściu trzeba wsiąść w autobus do sąsiedniej wioski i tam zakończyć dzień w jaskini. Dodam że jaskinia jest w centrum miasta, na terenie prywatnej posesji, a dokładnie nad nią zbudowano dom.


A tak wygląda wnętrze:





Miłych snów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz