Jeziora ze slodko-slona woda, rafy i plaze - to dla wszystkich. Natomiast dla nurow to prawdziwa gratka, bowiem w czasie drugiej wojny swiatowej w okolicy zatonelo kilkanascie statkow. I tak leza sobie po dzis dzien na dnie i generuja znaczacy dochod dla lokalnej spolecznosci.
![]() |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz