Asia indeed
piątek, 29 sierpnia 2014
Krótko i na temat: dialog pociągowy
- Czemu klimatyzacja nie działa?
- Bo jest za gorąco.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz